CAŁODOBOWA

POMOC DROGOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas!

570 000 112 502 50 72 25

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE
#NAPRAWYBLACHARSKIE
POMOC DROGOWA
#POMOCDROGOWA
MECHANIKA POJAZDOWA
#MECHANIKAPOJAZDOWA
GEOMETRIA POJAZDÓW
#GEOMETRIAPOJAZDÓW
STACJA KONTROLI POJAZDÓW
#STACJAKONTROLIPOJAZDÓW
SAMOCHODY ZASTĘPCZE
#SAMOCHODYZASTĘPCZE
ASC PO GODZINACH
#ASCPOGODZINACH
POZOSTAŁE USŁUGI
#POZOSTAŁEUSŁUGI

AKTUALNOŚCI

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Nawiązaliśmy współpracę z teamem kolarskim Power Of Science Performace Lab

Zawodnicy PoS będą ścigać się w sezonie 2022 z logiem ASC na plecach w krajowych i europejskich czempionatach. Kolarze Power of Science mają na koncie wiele sukcesów, w tym najważniejszy - tytuł Mistrza Świata Masters w jeździe indywidualnej na czas!

Stosujemy najnowsze technologie naprawy nadwozia

Technologiczna wymiana poszycia boku w samochodzie Peugeot Partner. Dzięki zastosowaniu zgrzewarki do blach samochodowych najnowszej technologi elementy blacharskie wymieniane są w miejscu fabrycznych zgrzewów co pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jesteśmy po 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach, jeździliśmy na Moto Wośp w Skoczowie. Dziękujemy za wspólne przejazdy!

Akcja zima

W razie problemów na drodze jesteśmy dostępni przez całą dobę. Zadzwoń 570 000 112

Miałeś wypadek lub kolizję? - Dzwoń o każdej porze 33 19444

Likwidujemy bezgotówkowo wszystkie szkody komunikacyjneOc i Autocasco we wszystkich firmach ubezpieczeniowych.

Firma ASC bierze czynny udział w sporcie motorowym

Wspieramy czynnie kierowców rajdowych: Załogę Jurecki Gacek, startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

GEOMETRIA POJAZDÓW

Ustawiamy geometrię na najnowocześniejszym sprzęcie!

Geometria pojazdów - Zadzwoń i umów się na wizytę ‪502 507 225‬

Układ poszczególnych elementów jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania układu kierowniczego. Odpowiednio wyregulowana zbieżność kół gwarantuje bezpieczną i precyzyjną jazdę. Parametry, określające geometrię zawieszenia, sprawiają, że samochód znacznie łatwiej się prowadzi, ponieważ poszczególne podzespoły sprawniej reagują na ruchy kierownicą. Właściwe ustawienie zapewnia komfort zarówno w czasie jazdy po prostej drodze, jak i na zakrętach.

Regulacja zbieżności kół w warsztacie w Bielsku-Białej wpływa jednak nie tylko na jakość kierowania pojazdem, ale jest również kluczowym czynnikiem w kwestii zużywania paliwa ze względu na mniejsze opory. Sprawnie przeprowadzona korekta ustawienia wydłuża też żywotność poszczególnych podzespołów, m.in. opon. Fakt, że elementy przez dłuższy czas nie wymagają wymiany na nowe, bezpośrednio przekłada się na możliwość zaoszczędzenia funduszy. Warto pamiętać, że geometria ulega zmianie w czasie zwykłego użytkowania pojazdu, dlatego należy ją regularnie kontrolować w odpowiednio wyposażonym warsztacie. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji dokonującym pomiarów w technologii 3D z wykorzystaniem głowic pasywnych.


Urządzenie firmy Hunter z serii HawkEye oprócz podstawowych parametrów geometrii takich jak: zbieżność, pochylenie koła, wyprzedzenie sworznia zwrotnicy, mierzy wiele innych.

Sam pomiar i regulacja odbywają się błyskawicznie dzięki zastosowaniu kompensacji metodą Push & Pull i są niezwykle dokładne. W samochodach z wykrzywioną sztywną (nieregulowalną) tylną belką uzyskujemy prosty tor jazdy wykorzystując procedurę WinToe, która koryguje zbieżność przedniej osi uwzględniając odchyłki poza tolerancję tylnej belki.


Jesteśmy w stanie także skorygować kąty i zbieżność nieregulowalnej tylnej belki za pomocą specjalnych podkładek regulacyjnych. Posiadamy bazę danych regulacyjnych do wszystkich pojazdów osobowych i ciężarowych od 1980 aż do teraz.

NASZA FLOTA

ZOBACZ NASZE SAMOCHODY

ZOBACZ

© 2024 ASCBB.COM.PL